Un atkal sacensības… Jau kārtējās Driftīgās brīvdienas aiz muguras un mēs sagatavojām Jums nelielu ieskatu.

19. jūnijā Igaunijā notika Street Drift sacensības. Andra Rancāna komanda jau piektdien devās uz Igauniju gatavoties sestdienas sacensībām. Ierodoties Igaunijā secinājām, ka trases konfigurācija nav grūta, bet visvairāk apbēdināja, ka trases robeža izlikta ar būvniecības plastmasas kastēm, kas ir lielas, smagas un ierobežo pārredzamību. Kļuva skaidrs, ka šajā trasē katra kļūda maksās dārgi – dārgi tiešā nozīmē, jo atliek nedaudz pieskarties kādai no šīm plastmasas kastēm, kā tās gāžas virsū un ļoti spēcīgi bojā automašīnas virsbūvi. Andris tomēr piedalās piektdienas treniņā un parāda labu sniegumu.
Nākamā diena – sacensību diena. No paša rīta debesis pārklāja melni lietus mākoņi un ar pirmo treniņu sākumu debesis pavērās un sāka līt stiprs lietus. Taču Andris pieņem lēmumu mēģināt veikt treniņus un izvērtēt trases segumu, jo sacensības noritēja Igaunijas kara laika lidlaukā, kura segums bija nevienmērīgs un  jau no vakardienas treniņiem bija pieķērusies riepu gumija padarot segumu īpaši slidenu un bīstamu. Pēc tā, kad treniņos cieta 30 % dalībnieku automašīnu, tajā skaitā arī Andris, aizskarot trases norobežojuma kasti uz kuras atradās joslu norādošais pilons, komanda RAIS pieņēma lēmumu nestartēt sacensībās. Pamatojums- auto sezona nesen sākusies un šobrīd skādēt auto būtu neprāts. Par prioritāti tika uzlikts piedalīties nākamajā dienā GYMKHANA sacensībās 333 trasē Open Drift klasē.
Līdz sacensību beigām Igaunijā tika sabojātas apmēram 85% dalībnieku automašīnu un dienas beigās skatītāji šīs sacensības iesauca par Destruction Derby Drift.
Lai arī Andris sacensībās nepiedalījās, viņš tāpat izbrauca treniņu braucienus un ieguva lielisku pieredzi un labu treniņu. Nākamā diena, 20. jūnijā, RAIS komanda bija jau Latvijā, 333 trasē, kurā notika gatavošanās GYMKHANA sacensību pirmajam posmam. Andris piesakās Open Drift klasei un sākās treniņi.
Oranžais sporta autiņš ar nelielu piepūli izbrauc trases konfigurāciju un ir jūtams pieredzes pārsvars. To sapratām pēc kvalifikācijas rezultātiem, kad Andris kopvērtējumā ieņēma augsto otro vietu. Tad sekoja tandēmcīņa, kurā Andris uzvarēja visus izbraucienus iekļūstot finālā. Fināla braucieni bija ārkārtīgi ātri, elpu aizraujoši un Andris šajā braucienā ieguva otro vietu. Lieliski!!!
Kā vēlāk atzina Mūsu favorīts: „Divas dienas Igaunijā paņēma daudz spēka un jau trešajā dienā braucot jūtams liels nogurums, tādēļ mazliet trūka uzmanības un koncentrēšanās spēja trasē, taču otrā vieta GYMKHANA Open Drift sacensībās – tas ir lielisks sniegums!”

Tagad tiekamies Latvian Drift Cup 2010, 3. posmā, kurš startē 24. jūlijā Vaiņodē!!!

Sazinies ar mums šeit

SIA LIVIKO, Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, tālr.:(+371) 67216311

SIA LIVIKO - STARTER oficiālais izplatītājs Latvijā