Biķernieku kompleksās sporta bāzes stadionā aizvadīts Street Drifts. Latvian Drift Cup 2010, 2.posms

Dalībnieku un organizatoru vēlmes piepildījušās. Laikapstākļu onkulis parūpējies par sausu un saulainu laiku. Tiek piedzīvotas kaucošas riepas un dūmu mākoņi.
Latvian Drift Cup 2.posmā uz starta stājās 47 Street drifta dalībnieki tajā skaitā mūsu favorīts- Andris Rancāns. Visi dalībnieki aktīvi trenējās jau iepriekšējos treniņos, kamēr Andris aktīvi strādāja pie sava jaunā auto dizaina, lai jau sacensību dienā uz starta stātos jaunās, svaigās un košās krāsās.

Kvalifikācijas braucieni parādīja, ka Andra profesionalitātes līmenis ir augsts un pat bez daudziem treniņiem spēja parādīt 9. labāko rezultātu. Tas tiešām ir augsts līmenis, jo A grupā tiek 16 labākie braucēji, pēc kuriem seko nākošie 16 braucēji uz B finālu.

Izcilu braucienu kvalifikācijā ar absolūtu pārākumu uzrādīja ilggadējs un pieredzējis braucējs Edijs Ļaksa. Bet izciliem braucējiem šī trases konfigurācija bija pārāk viegla un šķiet tieši šī iemesla dēļ visi izcilākie braucēji Tandēmu braucienos pieļāva liktenīgas kļūdas. Tieši tā arī notika ar Andris Rancānu uzsākot braucienu ar lielisku startu, bet vienā no trases līkumiem

Sazinies ar mums šeit

SIA LIVIKO, Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, tālr.:(+371) 67216311

SIA LIVIKO - STARTER oficiālais izplatītājs Latvijā