Kabrioletu sezonas atklāšanas svētki “Kabrioletu Vasara 2010″ Jelgavā 29.05.2010

2010.gada 29. maijā Jelgavā startēja ikgadējā kabrioletu parāde, kas saskan ar Kabrioletu sezonas atklāšanu. Parādē piedalījās vairāk nekā 50 ekipāžas, apskatīt šīs skaistās un eksotiskās mašīnas bija ieradies liels apmeklētāju skaits.
Parādē piedalījās tādas unikālas automašīnas kā Cadillac Eldorado, Phaeton Excalibur, Jaguar Duke, GAZ-69 [1959.g.], kā arī citas automašīnas, šogad pirmo reizi parādē piedalījās arī Kabrio Bus.
Kabrioletu pulcēšanās vieta laukums pie Jelgavas Ledus Halles. Pēc tam automobiļu kolonna policijas pavadībā devās uz Jelgavas centru, uz Hercoga Jēkaba laukumu, kur kolonnu jau sagaidīja ļoti liekls skatītāju pūlis un žūrija O.Rubenis (Nacionālā Teātra direktors), Ufo (radio SWH DJ), J.Āzis (autobraucējs, daudzkārtējs Latvijas čempions un Dakāras rallija dalībnieks), R.Zandovskis (DelfiAuto žurnālists) un D.Anžāne (TV žurnāliste). Pasākumu vadīja galvenais Radio SWH+ producents Edmunds Kaševskis.

Pēc kompetentas žūrijas vērtējuma par uzvarētājiem galvenajās nominācijās kļuva:
1. „Kabrio ekipāža 2010” – Cadillac Eldorado / Arvis Ozoliņš „Jēkaba viesi no Tukuma”/
2. “Gada kabrio 2010” – Gaz-69 Bobiks 1959 gada /Armands Ozollapa/
3. “Labākais karnevāla tērps 2010” – Saab 900S „Čunga –čanga no Tobago” /Gunita Freimane/
4. “Vislabāk dekorētais auto 2010” – Jeep Wrangler /Džips + Džipo + Imants Lejasmeijers/
5. “Jautrākā ekipāža 2010” –„Parāpupi”Amigo kruīzs /Ilze Zilemane/
6. “Spožākais brauciens 2010” – „Cabrio Buss” /Raimonds Egle
STARTER simpātiju balvu saņēma Cadillac Eldorado ekipāža.

Pēc apbalvošanas ceremonijas kabrioletu kolonna devās skaistā izbraucienā apkārt Jelgavai, pēc kura svinības turpinājās atpūtas namā Big Game, kur dalībniekus un viņu līdzjutējus sagaidīja paelja no Havjera Garsias un tonizējoši kokteiļi no STARTER. Vēlāk visi interesenti turpināja līksmību klubā Tonuss, kur tos sagaidīja vakara programma Black Diamond & Cabrio Summer Show. Kabrioletu 2010.gada sezonas atklāšanas kulmināciju noslēdza svētku salūts!

Sazinies ar mums šeit

SIA LIVIKO, Duntes iela 23a, Rīga, LV-1005, tālr.:(+371) 67216311

SIA LIVIKO - STARTER oficiālais izplatītājs Latvijā